PHILIPS

Potřebujete nový sáček do vysavače Philips? Vysypávat ten starý opravdu není ideální. Nejenže se při tomto procesu do ovzduší dostane mnoho prachu, což je zdraví škodlivé, ale opakovaným používáním se také zhoršují vlastnosti pytlíku a hrozí jeho prasknutí. Sáčky VACS nestojí mnoho, obzvláště pokud si objednáte větší balení. Čím více sáčků koupíte, tím větší slevu od nás dostanete. Takže není důvod donekonečna recyklovat jeden a ten samý pytlík.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Philips

 • Prvotřídní materiály odolné proti prasknutí
 • Pevné spoje
 • Prodyšnost
 • Zdravotní nezávadnost
 • Vysoká filtrační schopnost
 • Antibakteriální úprava
 • Hygienický uzávěr sáčku
 • Vyrobený na míru vašemu modelu vysavače
 • Výhodná balení za super ceny s poštovným zdarma
 • Česká výroba
 • K některým balením vůně do vysavače zdarma

Hygienický uzávěr chrání vaše zdraví

O ochranu vašeho zdraví se postará hygienický uzávěr. Při vynášení sáčku do odpadkového koše udrží všechen prach uvnitř pytlíku a zabrání jeho šíření do ovzduší. Hygienický uzávěr uzavřete až tehdy, když se chystáte na výměnu sáčku. Nikdy jej nezavírejte, pokud budete pytlík ještě používat.

Sáček dále obsahuje úchyt, který je zhotoven z kartónového výseku nebo z plastu. Materiál ovšem není důležitý, důležité je, že díky úchytu drží pytlík pevně na místě. Jeho součástí je pak obvykle ještě těsnicí gumička. Pokud však chybí, nic se neděje, těsnicí funkci zastane samotná textilie.

Střepy ani kamínky nejsou problém

Klidně můžete vysát i pár kapek vody; netkaná textilie, z níž je sáček vyrobený, se nerozmočí, na rozdíl od papírového pytlíku. Neroztrhnou ji ani ostřejší předměty, jako jsou střepy nebo špičaté kamínky. Textilie je pevná, pružná a odolná proti prasknutí, včetně jejích spojů, které jsou k sobě připevněny speciální technologií. Životnost sáčku VACS je tak oproti papírovému až o 50 % delší. Díky prodyšnosti textilie se šetří i motor vysavače; nepřehřívá se a prodlužuje se jeho životnost.

Zdá se vám, že je pytlík příliš velký a do vysavače se nevejde? Nemusíte mít obavy, vejde se tam. Pokud přesahuje velikost vnitřního prostoru, stačí přehnout okraje textilie směrem dozadu a sáček vložit do vysavače. Po jeho zapnutí se pružný pytlík nafoukne a natvaruje se do všech koutů. Díky tomu se do něj vejde až o 15 % více nečistot. Některé sáčky jsou co do šířky menší, ale mají boční sklady. Na výsledku to nic nemění, sáček vždy maximálně vyplní prostor, který má k dispozici.

TIP: Poradíme vám, jak vyměnit sáček ve vysavači.

Perfektně padnoucí sáčky do vysavače Philips

V našem sortimentu najdete kompletní řadu náhradních sáčků určených do vysavače Philips. Ať už tedy vlastníte kterýkoliv model nebo typ přístroje této značky, sáček do něj u nás jistě seženete. Nenechte se obalamutit v elektro prodejnách univerzálními náhradami. Tyto prodejny mají omezené skladovací prostory a nemohou mít k dispozici všechny druhy pytlíků, proto nabízejí neplnohodnotné alternativy. Sáčky VACS si však nezadají s originálními produkty výrobců vysavačů; jsou vyráběny přesně pro daný typ přístroje. V nabídce našeho e-shopu se nachází kromě sáčků do vysavače Philips také pytlíky do několika stovek dalších značek – namátkou Eta, Miele, Concept.

Přesný typ najdete napsaný na spodní nebo zadní straně přístroje. Pak stačí jej začít psát do vyhledávacího políčka v e-shopu a vybrat ten správný.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

Kvalitní sáčky, které vydrží a nepraskají.

23. 03. 2023

Určitě doporučuji a já znovu nakoupím a ráda

03. 04. 2020

spokojenost, zboží do 3 dnů doručeno.

25. 09. 2021

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí