CONCEPT

Sáčky do vysavače Concept velmi výhodně pořídíte v našem e-shopu. Jsou vyráběny na míru jednotlivým typům přístrojů, takže perfektně sedí a vyrovnají se originálním produktům výrobců vysavačů. Pětivrstvá netkaná textilie má mnoho skvělých vlastností, díky nimž budete se sáčky VACS určitě spokojení. Zapomeňte na neforemné náhrady a vysávejte zdravě pomocí tvarovatelných antibakteriálních pytlíků!

Přednosti VACS sáčků do vysavače Concept

  • Kvalitní netkaná textilie
  • Odolnost proti prasknutí
  • Prodyšná stěna sáčku
  • Hygienický uzávěr
  • Ochrana zdraví
  • Prodloužení životnosti vysavače
  • Česká výroba
  • Super ceny
  • Zvýhodněná větší balení
  • U vybraných balení poštovné zdarma

Základem sáčku do vysavače Concept je pětivrstvá netkaná textilie

Antibakteriální textilie se ukázala při výrobě sáčků mnohem lepší volbou, než papír. Je daleko pevnější a především pružnější a odolná proti prasknutí. Životnost sáčku tak prodlouží až o 50 %. Textilii neohrozí ani vysátí pár kapek vody či ostřejších předmětů, jako jsou kamínky nebo střepy. Prodyšnost je zachována i při naplnění sáčku, díky čemuž se motor vysavače nepřehřívá a prodlužuje se jeho životnost.

Hygienický uzávěr přispívá k ochraně zdraví

Hygienický uzávěr, který vysunete až při vynášení sáčku do koše (nikdy jej nevysunujte, pokud hodláte pytlík ještě používat), zabrání šíření prachu do ovzduší. Druhým důležitým komponentem je plastový nebo kartónový úchyt, který se někdy také nazývá příruba. Její součástí je zpravidla i těsnicí gumička, ale pokud chybí, obstará těsnicí funkci netkaná textilie.

Materiál úchytu nemá vliv na jeho funkci, mnohem důležitější je jeho tvar. Ten musí přesně pasovat do držáku ve vysavači, takže je třeba vybrat přesný typ přístroje. Najdete jej napsaný na spodní nebo zadní straně vysavače. Stačí, když jej začnete psát do vyhledávacího políčka a rozbalí se vám nabídka.

TIP: Výměna sáčku je velice jednoduchá, mrkněte se na návod.

Sáček se dokonale přizpůsobí prostoru ve vysavači

Některé sáčky VACS mají boční sklady a některé ne; ty pak vypadají, že jsou větší a nevejdou se do vysavače. Ale přečnívající okraje stačí jen přeložit směrem dozadu a pytlík připevnit do držáku. Ať už jde o sáček s bočními sklady, nebo bez nich, vždy se po zapnutí vysavače nafoukne a vyplní celý prostor v přístroji do všech jeho koutů. Díky tomu pojme až o 15 % nečistot více, než obyčejný papírový sáček.

Kromě pytlíků do vysavače Concept prodáváme také sáčky do vysavačů několika stovek dalších značek, které se vykytují na trhu, doslova od A až do Z; například AEG, Moulinex či Zanussi. K vybraným balením navíc posíláme vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

Rychlá dodávka,vše v pořádku.

23. 03. 2023

V tomto obchodě nakupuji pravidleně a jsem spokojená.

25. 09. 2021

Velký výběr, kvalitní sáčky (už jsem objednával pro více vysavačů. Dokonce se tentokrát stalo, že mi zapomněli jedno balení do zásilky vložit. Asi bych si toho ani nevšiml, ale sami zavolali, omluvili se a poslali ho štandopéde sólo na vlastní náklady za hlavní zásilkou :+). Díky.

11. 06. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí