Právní doložka

© Copyright

Obsah těchto webových stránek je chráněný autorským zákonem. Použití stránek, jejich částí nebo modifikací pro komerční nebo politické účely je vázáno na předcházející písemný souhlas společnosti VACS TRADE s.r.o. (dále jen "společnost"). Tisk, kopírování nebo stahování souborů pro čistě soukromé, nekomerční účely je povoleno.

Značky, názvy a loga

Všechny názvy produktů na těchto webových stránkách jsou značkou VACS, bez ohledu na to, jestli jsou označené symbolem © nebo ne.

Záruka a zodpovědnost

Informace na těchto webových stránkách byly vytvořeny s maximální pečlivostí. Provozovatel www stránek je vděčný za každou informaci, která povede ke zlepšení obsahu stránek. Tyto informace budou bezodkladně zapracovány do obsahu stránek. Společnost se rovněž snaží, aby informace byly vždy aktuální. I navzdory pečlivému sestavení stránek, nepřebírá společnost zodpovědnost za správnost poskytnutých informací. Použití informací je čistě na vlastní riziko uživatele. Provozovatel www stránek není odpovědný za jakékoliv technické poruchy nebo poruchy, které jsou mimo jeho kontrolu. Tato webová stránka má čistě informativní charakter. Na základě informací obsažených na těchto webových stránkách nelze uplatňovat žádné právní nároky. Společnost může obsah těchto stránek kdykoliv změnit bez předcházejícího oznámení.

Hyperlinky

Stránky třetích stran, na které se mohou odkazovat hyperlinky z těchto stránek, nejsou ovlivněny společností. Společnost není zodpovědná za jejich obsah, pokud to není výslovně uvedeno. Společnost nedoporučuje stránky třetích stran, pokud to není výslovně uvedeno. Společnost není zodpovědná za externí obsah, který je na stránkách třetích stran.

Online dispute resolution (ODR)

Informace o urovnání sporu online: Evropská komise poskytuje platformu pro urovnání sporu online (OS). Tato platforma má být místem pro mimosoudní urovnání sporu, které se týkají smluvních povinností online kupních smluv a online služebních smluv. Odkaz na platformu http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí