O nás

Provozovatelem e-shopu chci-vysavat.cz je česká společnost VACS TRADE s.r.o. Jsme výhradním distributorem kvalitní české značky sáčků do vysavačů v Maďarsku. Výrobcem sáčků do vysavačů je česká firma VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle.

Ing. Andrej Kašický
Andrej Kašický je spoluzakladatelem obchodu chci-vysavat.cz a jednatelem firmy VACS TRADE s.r.o.

Mojí hlavní rolí ve firmě je, abyste byli informováni o všech našich produktech a akcích. Připravujeme plány na další rozvoj firmy s cílem zlepšovat služby pro Vás - naše zákazníky.
Jana Kašická je také spoluzakladatelkou obchodu a jednatelkou firmy.

Ve firmě mám na starosti hlavně komunikaci se zákazníky, vyřizování reklamací, jednoduše maximální spokojenost Vás - našich zákazníků.
Ing. Jana Kašická

Na začátek příběh ze života

Možná jste už zažili tento příběh. Koupíte si cenově výhodný vysavač. Například v nějakém e-shopu na internetu, v hypermarketu nebo v elektro prodejně. V lepším případě k němu dostanete i pár náhradních sáčků, které ale brzy spotřebujete. A právě v této chvíli začíná to pravé martyrium.

Jako první myšlenka Vás napadne podívat se na náhradní sáčky v e-shopu, kde jste vysavač koupili, nebo se zeptat v kamenném obchodě, možná v hypermarketu. Velice brzy ale zjistíte, že náhradní sáčky do Vašeho zánovního vysavače nemají a dokonce prodavač ani neví, jestli vůbec někdy budou mít. Dostanete ale další nápad a zajdete do místní elektro prodejny, kde se Vás zeptají: „Do jakého to typu vysavače? Takovou značku vysavače vůbec nevedeme, ani sáčky, které by do něj pasovaly, nemáme.“

Tento příběh by mohl mít samozřejmě další pokračování nebo mnoho jiných variant, stejně jako je pestrobarevný každodenní život. Cílem tohoto textu není pomlouvat jiné e-shopy, hypermarkety, nekvalitní značky vysavačů, neochotné nebo nekompetentní prodavače. Chtěli bychom Vás jenom ujistit, že tento a jiné podobné problémy nám jsou důvěrně známé a rádi bychom Vám pomohli s jejich řešením.

E-shop chci-vysavat.cz je výhradním distributorem kvalitních českých sáčků VACS a můžeme Vám garantovat toto:
  • dodáme Vám sáčky do jakékoliv značky, modelu či typu vysavače,
  • je nám jedno, jestli máte vysavač značkový, neznačkový, jestli jste ho koupili v hypermarketu, v e-shopu na internetu nebo v místní elektro prodejně,
  • sáčky do vysavačů značky VACS jsou dobrou volbou, jestli hledáte nejlepší poměr cena - kvalita.

Historie značky VACS

Drtivá většina sáčků do vysavačů pochází z Číny. Asijská velmoc exportuje sáčky papírové, textilní nebo sáčky pro alergiky. Sáčky do vysavačů z Číny mají dokonce jména originálních značek vysavačů. Je zde na místě položit si otázku. „Jsou ale asijské sáčky do vysavačů a filtry kvalitní?“ Odpověď na tuto otázku ponechme České obchodní inspekci nebo časopisu dTest. Když však vezmeme v potaz nekonečné příběhy o tom, co všechno jsou Číňané schopni prodat jako "bezpečné" potraviny nebo hračky pro děti, tak ani v odvětví sáčků do vysavačů není možné důvěřovat asijské velkoprodukci. Je známé, že nekvalitní sáčky vypouští vzduchu přes filtr a systém vysavače množství prachu, který je škodlivý zejména pro alergiky.

Výše uvedené skutečnosti, byly podnětem pro bývalého manažera známé značky bílé elektrotechniky v České republice, Ondřeje Macka, aby se věnoval dlouhodobému vývoji sáčků do vysavačů. Tento vývoj byl časově, technicky a finančně velice náročný, ale nakonec se to podařilo. Rodinná firma VACS FACTORY s.r.o. v Litomyšli vyrábí široký sortiment sáčků značky VACS do všech známých a používaných vysavačů na evropském trhu.

Česká značka sáčků VACS představuje osvědčenou kvalitu za velice příznivou cenu.

Podtrženo, sečteno!

Česká značka, to je česká kvalita, víc než 19 000 druhů sáčků do vysavačů za velice příznivou cenu. K nákupu množstevní slevy, dárek a poštovné zdarma. Víte o jiném obchodě se sáčky do vysavačů, který má stejné výhody?

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí