ZANUSSI

Sáčkové vysavače vyžadují občasnou výměnu pytlíku na odpad. Abyste neztráceli čas zdlouhavým hledáním v prodejnách elektrospotřebičů, nabízíme možnost nákupu sáčků do všech modelů vysavače Zanussi. Jsou plnohodnotnou alternativou k produktům výrobců vysavačů, jejichž originální sáčky často nejsou k sehnání.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Zanussi

  • Prvotřídní zdravotně nezávadné materiály
  • Odolnost proti prasknutí
  • Antibakteriální úprava
  • Vysoká míra filtrace
  • Hygienický uzávěr
  • Perfektně padne do každého typu přístroje
  • Zvýhodněná balení za nízké ceny
  • Česká výroba
  • K vybraným balením vůně do vysavače zdarma

Maximální využití prostoru ve vysavači

Díky pružnosti netkané pětivrstvé textilie a dostatečné velikosti se sáček po zapnutí vysavače natvaruje přesně podle prostoru, který má k dispozici. Vyplní všechny jeho kouty, tudíž pytlík pojme až o 15 % více nečistot než papírový sáček. Jeho životnost je delší až o 50 %. Stěna sáčku je velmi odolná, neroztrhne se ani při vysátí střepů a ostrých kamínků. To platí i pro spoje, které jsou taveny speciální technologií. Textilie se nerozmočí ani při vysátí pár kapek vody. Zůstává prodyšná i při větším naplnění, takže se motor nepřehřívá a zachová si delší životnost.

Hygienický uzávěr sáčku chrání vaše zdraví

Při výměně sáčku skvěle poslouží hygienický uzávěr, který zadrží veškerý prach uvnitř pytlíku a nešíří se do ovzduší. Pomáhá tak chránit vaše zdraví. Dalším důležitým komponentem je úchyt. Je zhotoven z plastu, nebo kartonu, přičemž materiál na funkčnost nemá vliv. Důležitý je tvar úchytu, aby perfektně zapadnul do držáku ve vysavači. Otvor sáčku zpravidla obsahuje těsnicí gumičku; ovšem pokud chybí, těsnicí funkci obstará samotná textilie.

Některé sáčky VACS jsou tvarovány do bočních skladů. Některé je nemají, nicméně prostor ve vysavači vyplní oba druhy stejně. Pytel bez skladů se může jevit větší než prostor ve vysavači, ale stačí jeho okraje přehnout směrem dozadu a usadit do držáku.

Vyrábíme sáčky do všech dalších značek vysavačů

Česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle vyrábí sáčky do všech ostatních značek vysavačů, které najdete na trhu – třeba Hecht, Kärcher, Tefal a stovky dalších. Nejste-li si jisti přesným názvem typu vašeho přístroje, najdete jej pravděpodobně na zadní nebo spodní straně vysavače. Jakmile jej začnete psát do vyhledávacího políčka, rozbalí se vám nabídka, z níž stačí vybrat ten správný.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

doporučuji

23. 03. 2023

Od objednání až po dodání to byla bleskovka

18. 11. 2019

Určitě mohu doporučit ostatním kupujícím.

05. 05. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí