KÄRCHER

Díky sáčkům VACS se už nemusíte bát koupit si jakýkoliv vysavač. Stává se totiž, že po čase bývá potíž sehnat originální sáčky. Tento problém je již minulostí. Nabízíme sáčky české výroby do všech modelů vysavače Kärcher z antibakteriální pětivrstvé netkané textilie, které si nezadají s originálními produkty výrobců vysavačů. Jsou jejich plnohodnotnou alternativou, navíc za příznivou cenu. Takže ať už máte vysavač Kärcher, Eta, Concept, Elektrolux, nebo jakýkoliv jiný, u nás si zaručeně vyberete.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Kärcher

  • Prvotřídní odolné materiály
  • Pružnost
  • Prodyšnost
  • Snadná výměna bez prášení
  • Nízká cena
  • Množstevní slevy
  • Minimální poštovné
  • Doprava zdarma při nákupu balení 12 ks
  • Česká výroba

Zapomeňte na papírové sáčky. Netkaná textilie vás nadchne

o 50 % delší životnost vykazují pytlíky z netkané textilie. Stejně tak se prodlužuje i životnost vysavače, neboť sáček zabraňuje usazování nečistot ve vysavači. Dále díky své prodyšnosti i při větším naplnění nezatěžuje motor, který se nepřehřívá, jako v případě přeplněných papírových sáčků.

Netkaná textilie je pružná, takže plně využije prostor ve vysavači – dokáže se mu přizpůsobit, díky čemuž pojme až o 15 % více nečistot. Při běžném používání nehrozí roztržení, protože stěna je velmi odolná, a to i v místě spojů, které jsou taveny pomocí speciální technologie.

Není třeba se obávat ani vysátí pár kapek vody, byť k němu pytlíky VACS nejsou primárně určeny. Stěna textilie se na rozdíl od papíru neoslabí a neroztrhne. Ani při vysátí ostřejších předmětů, jako jsou kamínky nebo střepy. Není vhodné pouze vysávat brusný prach a popel, který by ucpal póry.

Hygienický uzávěr zajistí výměnu náhradního sáčku VACS bez prášení

Ani sáčkům do vysavače Kärcher nechybí hygienický uzávěr, který při výměně pytlíku všechen prach bezpečně zadrží uvnitř. Tím chrání vaše zdraví.

Důležitou součástí pytlů VACS je také úchyt neboli příruba. Je vyrobena buď z plastu, nebo z vyseknutého kartonu. Kvalita obojího je srovnatelná. Úchyty některých pytlíků do vysavače Kärcher jsou opatřeny těsnicí gumičkou, ale pokud ji nemají, nemá to vliv na funkci a těsnění zajistí samotná netkaná textilie. V takovém případě je otvor sáčku menší, než je průměr otvoru na úchytu.

Pytlíky pro všechny modely Kärcher

Neznáte zpaměti přesné označení vašeho vysavače Kärcher? Měli byste jej najít na spodní straně vysavače. A samozřejmě také v návodu. Poté napište název modelu do vyhledávacího políčka a produkt vložte do nákupního košíku. K některým balením vám navíc pošleme vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Byl to první nákup, tak uvidíme příště

23. 03. 2023

rychlost dodání

23. 03. 2023

Rychlost dodání.

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí