ELECTROLUX

Odolnost proti vodě i ostrým předmětům. Ocenili byste takové vlastnosti u sáčků do vysavače Electrolux? Najdete je u pytlíků, které vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. Jsou zhotoveny z pětivrstvé antibakteriální netkané textilie, která chrání vaše zdraví a je šetrná k vysavači. Podívejme se na jejich výhody blíže.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Electrolux

  • Kvalita materiálů i provedení
  • Dlouhá životnost
  • Pružnost
  • Pojmou až o 15 % více odpadu
  • Hygienický uzávěr
  • Skvělé ceny
  • Česká výroba
  • Minimální nebo žádné poštovné

Sáčky VACS se natvarují podle prostoru ve vysavači

Sáček do vysavače Electrolux na první pohled může vypadat větší, než jsou útroby přístroje, a že se do nich nevejde. Ovšem stačí přehnout jeho okraje a složit jej na velikost prostoru. Jakmile vysavač zapnete, pytlík se natvaruje přesně podle rozměrů prostrou a vyplní všechny jeho kouty, protože je velmi pružný. Díky tomu pojme až o 15 % více nečistot, než obyčejný neforemný papírový sáček.

Pytlík má kromě těla z netkané textilie ještě další součásti. Úchyt neboli příruba zhotovená z plastu nebo z kartónového výseku, těsnicí gumička (pokud chybí, těsnicí funkci obstará samotná textilie) a hygienický uzávěr, který chrání vaše zdraví tím, že uvězní všechen prach a nečistoty uvnitř sáčku při jeho výměně. Nenaprášíte si tak do bytu, když jej vynášíte do odpadkového koše.

A jak je to s vodou a ostrými předměty?

Pár kapek vody sáčky VACS neohrozí. Byť tedy nejsou primárně určeny k vysávání vody, při troše se nic nestane – na rozdíl od papírových pytlíků. Ty voda obvykle rozmočí. Sáčky z netkané textilie jí odolají. Jsou pružné, takže je neprotrhnou ani ostřejší předměty, jako jsou kamínky nebo střepy. Mají až o 50 % delší životnost než sáčky z papíru. Pozitivně působí také na životnost samotného vysavače; jelikož je stěna pytlíku prodyšná i při jeho větším naplnění, nepřetěžuje a nezahřívá motor přístroje.

Sáčky pro každý vysavač

Nabízíme pytlíky do všech modelů vysavače Electrolux, také sáčky do vysavačů ostatních značek, například Moulinex, Philips, Hoover a stovky dalších. Konkrétní produkt vybíráte podle přesného typu vysavače; jeho označení se nachází zpravidla na zadní straně přístroje. Při objednávce většího balení ani neplatíte poštovné a cena za kus se snižuje. Také vám pošleme vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1242 recenzí).

Rychlost,kvalita,cena.

11. 01. 2020

Využil jsem poprvé, ale dobrý

24. 02. 2020

Dobrá nabídka, rychlé jednání, dobrá cena.

16. 04. 2019

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace