ELECTROLUX

Odolnost proti vodě i ostrým předmětům. Ocenili byste takové vlastnosti u sáčků do vysavače Electrolux? Najdete je u pytlíků, které vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. Jsou zhotoveny z pětivrstvé antibakteriální netkané textilie, která chrání vaše zdraví a je šetrná k vysavači. Podívejme se na jejich výhody blíže.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Electrolux

  • Kvalita materiálů i provedení
  • Dlouhá životnost
  • Pružnost
  • Pojmou až o 15 % více odpadu
  • Hygienický uzávěr
  • Skvělé ceny
  • Česká výroba
  • Minimální nebo žádné poštovné

Sáčky VACS se natvarují podle prostoru ve vysavači

Sáček do vysavače Electrolux na první pohled může vypadat větší, než jsou útroby přístroje, a že se do nich nevejde. Ovšem stačí přehnout jeho okraje a složit jej na velikost prostoru. Jakmile vysavač zapnete, pytlík se natvaruje přesně podle rozměrů prostrou a vyplní všechny jeho kouty, protože je velmi pružný. Díky tomu pojme až o 15 % více nečistot, než obyčejný neforemný papírový sáček.

Pytlík má kromě těla z netkané textilie ještě další součásti. Úchyt neboli příruba zhotovená z plastu nebo z kartónového výseku, těsnicí gumička (pokud chybí, těsnicí funkci obstará samotná textilie) a hygienický uzávěr, který chrání vaše zdraví tím, že uvězní všechen prach a nečistoty uvnitř sáčku při jeho výměně. Nenaprášíte si tak do bytu, když jej vynášíte do odpadkového koše.

A jak je to s vodou a ostrými předměty?

Pár kapek vody sáčky VACS neohrozí. Byť tedy nejsou primárně určeny k vysávání vody, při troše se nic nestane – na rozdíl od papírových pytlíků. Ty voda obvykle rozmočí. Sáčky z netkané textilie jí odolají. Jsou pružné, takže je neprotrhnou ani ostřejší předměty, jako jsou kamínky nebo střepy. Mají až o 50 % delší životnost než sáčky z papíru. Pozitivně působí také na životnost samotného vysavače; jelikož je stěna pytlíku prodyšná i při jeho větším naplnění, nepřetěžuje a nezahřívá motor přístroje.

Sáčky pro každý vysavač

Nabízíme pytlíky do všech modelů vysavače Electrolux, také sáčky do vysavačů ostatních značek, například Moulinex, Philips, Hoover a stovky dalších. Konkrétní produkt vybíráte podle přesného typu vysavače; jeho označení se nachází zpravidla na zadní straně přístroje. Při objednávce většího balení ani neplatíte poštovné a cena za kus se snižuje. Také vám pošleme vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

Dobrá komunikace,rychlost dodání.

02. 10. 2021

Komunikace, rychlost dodání, nemám žádné výhrady.

22. 06. 2020

rychlé a brzské dodání

27. 02. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí