HOOVER

Výměna sáčku bez prášení do ovzduší, odolnost proti prasknutí, česká výroba a příznivá cena. To jsou některé z předností sáčků do vysavačů Hoover. Vyrábí je česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. Využívá k tomu antibakteriální pětivrstvou netkanou textilii, která jistě přispěje k tomu, aby vysávání nebylo otravou, ale pohodovou domácí prací.

Přesnosti sáčků VACS do vysavače Hoover

  • Špičkové materiály
  • Pružnost a odolnost proti prasknutí
  • Pohodlná výměna díky hygienickému uzávěru
  • Česká výroba
  • Dlouhá životnost
  • Široký sortiment
  • Sáčky do všech modelů vysavačů Hoover
  • Příznivá cena
  • Minimální nebo žádné poštovné

Pětivrstvá netkaná textilie: pružná a odolná

Netkaná textilie je hlavním nositelem většiny výhod sáčků VACS. Má až o 50 % delší životnost, než papírové sáčky. Díky své pružnosti se navíc natvaruje podle prostoru vysavače a pojme až o 15 % odpadu více. Pevnost okrajů sáčků z netkané textilie je také výrazně větší; spoje nejsou lepeny, ale taveny pomocí speciální technologie. Pětivrstvá textilie je nejen pružná, ale i prodyšná. Sáček zůstává prodyšný i při větším naplnění, což zajišťuje správný chod přístroje, který se nepřehřívá, jako v případě papírových pytlíků. Prodlužuje se tedy jeho životnost.

Pružnost pak zaručí, že se sáček neprotrhne ani tehdy, když se vám podaří vysát pár kapek vody nebo ostré předměty, jako jsou kamínky a střepy.

Bezprašná výměna sáčku díky hygienickému uzávěru

Není nic hloupějšího, než vysát podlahy a při výměně sáčku všechen prach zase rozprášit do ovzduší. To se vám se sáčky VACS nestane. Obsahují hygienický uzávěr, který zadrží veškerý odpad na místě a chrání vaše zdraví. Další důležitou součástí pytlíku je úchyt neboli příruba. Je zhotoven z plastu nebo vyseknutého kartónu. Některé úchyty mají ještě těsnicí gumičku, jiné nikoliv, což ale nemá vliv na funkčnost, protože v případě její absence těsnicí funkci plní samotná textilie.

Sáčky pro všechny typy vysavače Hoover

V naší nabídce najdete pytlíky pro všechny modely a typy vysavačů Hoover. Vyhledávejte vždy přesný typ – začněte psát označení a vyberte z nabídky. Pokud neznáte typ vašeho přístroje, pravděpodobně jej najdete napsaný na jeho spodní straně. A co sáčky do dalších vysavačů? Ty máme také. Namátkou značky AEG, BEKO, LG a celá řada dalších, které najdete na trhu. Jsou plnohodnotnou alternativou k originálním produktům výrobců vysavačů; ty většinou nejsou k sehnání a obchodníci elektroniky nabízejí neforemné náhražky.

K vybraným balením přidáváme k objednávce vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1554 recenzí).

Rychle a levně

16. 03. 2020

Nadstandardní komunikace s podporou při hledání správného produktu !!

28. 03. 2019

Dobré ceny, rychlost dodání

02. 10. 2021

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí