ETA

Ke kvalitnímu vysavači patří kvalitní sáček. Proto nabízíme naše sáčky do vysavačů ETA, antibakteriální netkaná textilie zachytí částečky mnohokrát menší, než je prach. To je její velká výhoda proti papírovým sáčkům. Sáčky VACS jsou díky pětivrstvé antibakteriální netkané textilii vysoce kvalitní a zabrání usazování nečistot ve Vašem vysavači.

Objednejte si větší balení sáčků do vysavačů a získejte slevu, případně dopravu ZDARMA! Vaši objednávku umíme expresně odeslat. Objednané zboží odešleme do 24 hodin od potvrzení objednávky. Telefonický kontakt na zákaznickou podporu je +420 737 770 470 (pracovní dny od 8:00 do 16:00). Rádi komunikujeme i e-mailem, odpovídáme rychle. Neváhejte proto a napište na info@chci-vysavat.cz.

Nejprodávanější modely

Naše sáčky jsou plně kompatibilní i s originálními sáčky ETA. Dokonce je lze použít i jako náhradu za originální sáčky ETA UNIBAG se zvláštními oddělitelnými přírubami, např. ETA UNIBAG 11, resp. ETA 990087010. Máme sáčky do všech aktuálně nejprodávanějších modelů vysavačů ETA jako jsou ETA Silentino Digi, ETA Mio Digi, ETA Adagio, ETA Canto II. Animal, ETA Mio GOLD, ETA Canto II, ETA Manoa Animal, ETA Mio II. Animal, ETA Manoa Animal, ETA Avanto, ETA Manoa, ETA Aero, ETA Tiago, ETA Mauro a další.

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace