ETA

Ke kvalitnímu vysavači patří kvalitní sáček. Proto nabízíme naše sáčky do vysavačů ETA. Antibakteriální netkaná textilie, z které jsou sáčky vyrobené, zachytí částečky mnohokrát menší, než je prach. To je její velká výhoda proti papírovým sáčkům. Sáčky VACS jsou díky pětivrstvé antibakteriální netkané textilii vysoce kvalitní a zabrání usazování nečistot ve Vašem vysavači. Pokud jde o tvar pytle, některé sáčky VACS mají boční sklady. Jsou ale i pytle bez bočních skladů. Tato vlastnost nemá vliv na funkčnost sáčku. Sáčky bez bočních skladů vypadají na první pohled větší než sáčky se sklady. Ale díky dobré tvarovatelnosti netkané textilie se oba pytle umí dobře přizpůsobit prostoru ve vysavači. K tomuto přizpůsobení dojde při zapnutí vysavače. Proud vzduchu sáček nafoukne jako balónek a sáček vyplní prostor ve vysavači. Na rozdíl od papírových sáčků je pevnost okrajů sáčků z netkané textilie výrazně větší.

Druhou důležitou komponentou na sáčku je úchyt, někdy také označován jako příruba. Úchyty jsou vyrobeny buď z plastu nebo z vyseknutého kartónu. Materiál úchytu nemá vliv na funkčnost sáčku. Součástí úchytu je i těsnící gumička. Nutno však doplnit, že některé úchyty těsnící gumičku nemají a těsnící funkci plní samotná netkaná textilie. U těchto sáčků má otvor pytle z netkané textilie menší průměr, než je průměr otvoru na úchytu.

Objednejte si větší balení sáčků do vysavačů a získejte slevu, případně dopravu ZDARMA! Vaši objednávku umíme expresně odeslat. Objednané zboží odešleme do 24 hodin od potvrzení objednávky. Telefonický kontakt na zákaznickou podporu je +420 737 770 470 (pracovní dny od 8:00 do 16:00). Rádi komunikujeme i e-mailem, odpovídáme rychle. Neváhejte proto a napište na info@chci-vysavat.cz.

Nejprodávanější modely

Naše sáčky jsou plně kompatibilní i s originálními sáčky ETA. Dokonce je lze použít i jako náhradu za originální sáčky ETA UNIBAG se zvláštními oddělitelnými přírubami, např. ETA UNIBAG 11, resp. ETA 990087010. Máme sáčky do všech aktuálně nejprodávanějších modelů vysavačů ETA jako jsou ETA Silentino Digi, ETA Mio Digi, ETA Adagio, ETA Canto II. Animal, ETA Mio GOLD, ETA Canto II, ETA Manoa Animal, ETA Mio II. Animal, ETA Manoa Animal, ETA Avanto, ETA Manoa, ETA Aero, ETA Tiago, ETA Mauro, a další.

Vysavače ETA představují tradiční, velice oblíbenou, českou značku elektrospotřebičů. Popularita značky ETA je srovnatelná se značkou Škoda. Historie vysavačů značky ETA sahá do roku 1952, kdy se v Hlinsku začaly vyrábět první vysavače. Dnes se většina produkce elektrospotřebičů ETA vyrábí v zahraničí, převážně v Číně. Část výroby je ze závodů v Miloticích nad Bečvou a v Týništi nad Orlicí.

Vysavače ETA si ve srovnávacích testech vedou velice dobře. Skvělé si poradí s tvrdými podlahami, patří rovněž k úsporným elektrospotřebičům, které nemají problém s hlučností. Například model ETA Silentino DIGI je extrémně tichý a extrémně výkonný vysavač s ECO motorem pro úsporu elektrické energie, dálkovým ovládáním a bohatým příslušenstvím. Mezi nejvýkonnější vysavače ETA patří vysavač ETA Manoa.

Vysoce účinnou filtraci dosahují vysavače ETA díky unikátnímu těsnění v kombinaci s kvalitním HEPA filtrem a 4 mikrofiltrům. Vysavače ETA jsou vybaveny regulací výkonu, v příslušenství mají obvykle hubici na tvrdé podlahy i malou hubici, která se postará o vysátí rohů, prostorů mezi nábytkem atp. Některé modely vysavačů značky ETA nabízí také turbokartáč, který může výrazně vylepšit vysávání koberců nebo potahů.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Tak si představuji internetový obchod.

20. 10. 2023

Velká spokojenost

02. 10. 2021

Po zkušenostech se budu do obchodu k Vám vracet

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí