ETA logo firmy ETA

Sháníte sáčky pro vysavače ETA? Značka ETA má dlouhodobou tradici na trhu. I navzdory tomu, že se vysavače ETA v ČR už nevyrábějí, je tato značka neustále zapsána v srdcích zákazníků jako kvalitní česká značka vysavačů. A stále je těchto vysavačů velké množství. Proto i my Vám nabízíme náhradní pytlíky do více než 700 modelů této značky, které nejsou originální, přesto vás překvapí svojí kvalitou.


Vždy jste používali papírové sáčky, ale teď jste koupili nové, látkové? Vadí to? Ne. V naší nabídce najdete pouze sáčky z netkané textilie. Textilní sáček do vysavače splňuje vyšší nároky na hygienu než ten papírový, neboť se skládá z pěti filtračních vrstev. Revoluční konstrukce našich sáčků umožňuje zachytit více jemného prachu a jemných částic než běžné papírové sáčky. Dále mají naše sáčky pevnější spoje – jsou tavené, proto nejsou tak náchylné k protržení. Také životnost textilního sáčku je delší až o 50%, neboť nedochází k ucpávání pórů. Jak sami vidíte, sáček z netkané textilie je kvalitnější než jeho papírový předchůdce.

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace