MIELE

Už se vám to někdy stalo? Zakoupili jste vysavač, vypotřebovali náhradní sáčky, které k němu byly přibaleny, a pak jste horko těžko sháněli další? I my to známe. Naštěstí už jen z dávné minulosti.

Společnost VACS TRADE s.r.o. z Moravské Třebové je provozovatelem e-shopu www.chci-vysavat.cz a současně distributorem české značky sáčků do vysavače VACS. Výrobcem sáčků VACS je rovněž česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle, která se před lety dala do výroby nejen sáčků do vysavačů MIELE, ale i pytlíků do vysavačů všech ostatních značek, které jsou na trhu. Namátkou například ELECTROLUX, ETA, PHILIPS, BOSCH.

V naší nabídce najdete kompletní řadu náhradních alternativních sáčků VACS do všech modelů vysavačů MIELE.

Jste zvyklý používat originální sáčky společnosti MIELE a váháte, jestli vám naše sáčky poskytnou stejnou službu? Rozumíme vaší nejistotě, a současně jsme přesvědčeni o kvalitě sáčků VACS. Proto jsme pro vás připravili bezkonkurenční a nadstandardní nabídku, prostě garanci Vaší maximální spokojenosti. Pokud si u nás sáčky koupíte, a přesto je budete chtít následně vrátit, můžete tak udělat kdykoliv do 3 měsíců od nákupu a bez udání důvodů. Po obdržení objednávky balení sáčků jednoduše rozbalte a jeden sáček vyzkoušejte. Tento sáček od nás máte vždy ZDARMA jako dárek. Nemusíte nám ho vracet. Pokud budete nespokojeni a budete nám chtít objednávku vrátit, tak nám objednávku pošlete na reklamační adresu a my vám vrátíme celou zaplacenou cenu zboží.

Přednosti VACS sáčků určených do vysavačů značky MIELE:

- kvalitní netkaná textilie s lepšími filtračními vlastnostmi, než mají papírové sáčky
- zabránění usazování nečistot ve vysavači
- odolnost netkané textilie proti roztržení
- pružnost a prodyšnost netkané textilie
- příznivý poměr „kvalita versus cena“
- prodloužení životnosti vysavače
- český výrobce, česká cena
- hygienický uzávěr sáčku

Jaké výhody přináší netkaná textilie? Ochrana zdraví i prostředí ve kterém žijete

Náhradní sáčky do vysavačů MIELE jsou zhotoveny z pětivrstvé antibakteriální netkané textilie, což znamená zejména pružnost a odolnost proti roztržení. Životnost sáčku je tím pádem až o 50 % delší v porovnání se sáčky z filtračního papíru. Ovšem prodlužuje se i životnost samotného vysavače; jelikož netkaná textilie zůstává prodyšná i při větším naplnění, motor se nepřehřívá a déle vydrží. Tudíž v konečném důsledku chrání životní prostředí, protože se sníží produkce „sáčkového“ i elektronického odpadu. Pytlík má hygienický uzávěr, který při vynášení do koše všechen prach zajistí na místě a chrání vaše zdraví. Nevadí ani vysátí pár kapek vody. A stěna se neroztrhne ani při vniknutí kamínků nebo střepů.

Sáček VACS se dokonale přizpůsobí prostoru ve vysavači

Pokud jde o tvar pytle, některé sáčky VACS mají boční sklady. Jsou ale i pytle bez bočních skladů. Tato vlastnost nemá vliv na funkčnost sáčku. Sáčky bez bočních skladů vypadají na první pohled větší než sáčky se sklady. Ale díky dobré tvarovatelnosti netkané textilie se oba pytlíky umí dobře přizpůsobit prostoru ve vysavači. K tomuto přizpůsobení dojde při zapnutí vysavače. Proud vzduchu sáček nafoukne jako balónek a ten vyplní celý prostor ve vysavači, takže sáček pojme o cca 15-20% více nečistot v porovnání s papírovým sáčkem. Na rozdíl od papírových sáčků je pevnost okrajů sáčků z netkané textilie výrazně větší.

Druhou důležitou komponentou na sáčku je úchyt, někdy také označován jako příruba. Úchyty jsou vyrobeny buď z plastu, nebo z vyseknutého kartónu. Materiál úchytu nemá vliv na funkčnost sáčku. Součástí úchytu je i těsnící gumička. Nutno však doplnit, že některé úchyty těsnící gumičku nemají a těsnící funkci plní samotná netkaná textilie. U těchto sáčků má otvor pytle z netkané textilie menší průměr, než je průměr otvoru na úchytu.

Potřebujete sáčky opravdu rychle? Není čas ztrácet čas!

Pokud si je objednáte do 11:00 hod a v nákupní košíku zaškrtnete „expresní expedice“, tak je pro vás odešleme ten samý den.

Čím více sáčků si koupíte, tím větší slevu od nás dostanete

Například při koupi 12 sáčků vám poskytneme 20% slevu, k tomu dopravu zdarma a motorové filtry rovněž zdarma jako dárek. Pokud si koupíte 20 sáčků, tak od nás dostanete ZDARMA navíc ještě praktickou vůni do vysavače.

Další předostí našeho e-shopu je skutečně široký sortiment. Pokud máte doma nebo ve firmě přístrojů více, nebo se domluvíte s přáteli, můžete všechny sáčky do různých značek a modelů vysavačů zakoupit na jednom místě. Pohodlně z domova, za minimální nebo žádné poštovné.

Kvalitní vysavač si žádá kvalitní sáčky

Sebekvalitnější přístroj bude bez kvalitního sáčku prostě nedokonalý. Aby váš vysavač MIELE dokonalý byl a vysávání nebylo za trest, ale za odměnu, nabízíme vysoce kvalitní sáčky do všech modelů vysavačů MIELE. Stačí do vyhledávacího políčka začít psát název typu přístroje a vybrat ten správný. Pokud si nejste jisti typem vašeho vysavače, měli byste jej najít na spodní straně přístroje.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Skvělá cena, rychlost dodání

02. 10. 2021

Bleskové vyřízení objednávky.

23. 03. 2023

Našli jsme produkt, který v normální kamenné síti nebyl k dispozici

04. 11. 2019

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí