BOSCH

Jmenujte jakýkoliv typ vysavače Bosch a my vám do něj dodáme náhradní sáčky. Nemusíte se spoléhat na univerzální pytlíky, které velmi často nabízejí prodejci domácích elektrických spotřebičů. Žádný z nich totiž nedisponuje neomezenými skladovacími prostory; proto mnohdy nabídnou jen neforemnou náhradu. Česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle se rozhodla tento problém jednou pro vždy vyřešit. Výrobou perfektně padnoucích sáčků do vysavače Bosch a několika stovek dalších značek, například Beko, Tefal či Kärcher.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Bosch

 • Vysoce kvalitní materiály i zpracování
 • Odolnost proti roztržení
 • Pevné spoje
 • Tvarovatelnost
 • Prodyšnost
 • Hygienický uzávěr
 • Ochrana zdraví i životního prostředí
 • Zabránění usazování nečistot ve vysavači
 • Česká výroba
 • V nabídce zvýhodněná balení
 • Velmi nízké nebo žádné poštovné
 • K vybraným balením vůně do vysavače zdarma

Netkaná textilie přináší několik výhod

Pětivrstvá antibakteriální netkaná textilie, to je hlavní důvod, proč jsou sáčky VACS takřka dokonalé. Tato prodyšná textilie je mnohem odolnější proti prasknutí než obyčejný papírový sáček. Je pružná a její spoje jsou taveny speciální technologií. Neohrozí ji ani vysátí pár kapek vody, střepů nebo ostrých kamínků. Životnost sáčku VACS je proto až o 50 % delší než životnost papírových pytlíků. Prodyšnost pak znamená větší šetrnost k motoru vysavače; ten se nepřehřívá a vydrží déle.

Hygienický uzávěr, úchyt a těsnicí gumička

Sáček VACS obsahuje dva důležité komponenty. Jedním z nich je hygienický uzávěr, díky němuž se při výměně sáčku nedostává do ovzduší prach. Chrání tak vaše zdraví. Hygienický uzávěr vysuňte až ve chvíli, kdy se rozhodnete pytlík vyměnit. Nikdy ne tehdy, pokud jej ještě míníte používat.

Další nezbytnou součástí je úchyt. Ten bývá zhotoven buď z plastu, nebo z kartonové lepenky. Samotný materiál nemá na funkci sáčku vliv. Důležité je u něj především to, aby pasoval do držáku ve vysavači. Takže když vyberete přesný typ vašeho přístroje (najdete jej napsaný na spodní nebo zadní stěně vysavače), sedět bude určitě perfektně. Součástí úchytu je zpravidla ještě těsnicí gumička, ovšem pokud chybí, není to na závadu. Těsnicí funkci dokáže zastat i netkaná textilie.

Sáčky do vysavače Bosch se přizpůsobí každému prostoru

Sáčky jsou vyráběny na míru každému typu vysavače Bosch, takže vždy bude perfektně sedět. Kdyby se vám náhodou sáček zdál příliš velký, nemusíte mít obavy. Do přístroje se určitě vejde. Při jeho výměně stačí, když okraje textilie přehnete směrem dozadu na velikost otvoru. Po zapnutí vysavače se pytlík natvaruje přesně na jeho velikost a vyplní všechny kouty prostoru, a to zejména díky pružnosti netkané textilie. Sáček tak pojme až o 15 % více nečistot. Některé sáčky VACS mají boční sklady, ale na výsledném efektu to nic nemění.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1554 recenzí).

Pohoda a rychlost doručení.

11. 06. 2020

První nákup, stoprocentní spokojenost.

25. 09. 2021

Neděle objednávka a v úterý doručeno

25. 09. 2021

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí