SAMSUNG

Částečky mnohokrát menší, než je prach, zachytí antibakteriální netkaná textilie, z níž jsou zhotoveny sáčky do vysavače Samsung. Vyrábí je, stejně jako tisíce dalších pytlíků do ostatních značek vysavačů, česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. V nabídce se nachází například sáčky Rowenta, Lux, Parkside atd.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Samsung

 • Zdravotně nezávadné materiály
 • Antibakteriální úprava
 • Vysoké filtrační schopnosti
 • Hygienický uzávěr
 • Odolnost proti prasknutí
 • Dlouhá životnost
 • Snadná výměna
 • Česká výroba
 • Široký sortiment
 • Nízká cena
 • Větší balení s dopravou zdarma

Tisíce vysavačů, tisíce sáčků

Nejen každá značka, ale také každý typ přístroje vyžaduje speciální sáček, který bude přesně sedět v daném prostoru. Výrobců vysavačů jsou stovky a každý z nich má desítky nebo stovky modelů; je tedy jasné, že v našem skladě se nachází tisíce různých pytlíků, abychom obratem mohli uspokojit všechny zákazníky. Přesný typ vysavače najdete napsaný na jeho zadní nebo spodní straně. Poté stačí začít psát název do vyhledávacího políčka a vybrat jej z naší nabídky.

Vysoká míra filtrace není jedinou výhodou oproti obyčejným papírovým sáčkům. Životnost netkané textilie je až o 50 % delší. Je to dáno pružností netkané pětivrstvé textilie a její odolností proti prasknutí. Neroztrhne se ani při vysátí ostřejších předmětů, jako jsou střepy nebo kamínky. Pár kapek vody jí také nevadí – stěna pytlíku se nerozmočí.

Důležité součásti sáčků do vysavače: hygienický uzávěr, úchyt či těsnicí gumička

Pytel může mít dvě podoby: bez skladů a s bočními sklady. Pokud obdržíte sáček bez skladů, bude pravděpodobně vypadat větší. Ale do přístroje se pohodlně vejde, stačí, když při výměně sáčku jeho okraje přehnete směrem dozadu a pytlík vložíte dovnitř. Po zapnutí vysavače se sáček nafoukne a natvaruje přesně podle prostoru. Vyplní všechny jeho kouty, díky čemuž je jeho kapacita až o 15 % větší než u obyčejných nepružných papírových pytlíků.

Důležité jsou zejména rozměry úchytu neboli příruby. To je ta část sáčku, která se usazuje do držáku ve vysavači a je vyrobena na míru danému typu přístroje. Může být zhotovena z plastu nebo kartonu, materiál ovšem na samotnou funkci vliv nemá. Součástí úchytu bývá i těsnicí gumička. Pokud však chybí, není to na závadu – těsnicí funkci zajistí netkaná textilie.

Díky schopnosti textilie zachytit mikročástečky se předchází usazování nečistot ve vysavači; prodlužuje se tedy i jeho životnost, čímž vlastně přispíváte k ochraně životního prostředí. Hygienický uzávěr pak chrání i vaše zdraví; při vynášení do odpadkového koše sáček uzavře a nepráší se z něj do ovzduší.

Zvýhodněná balení

Za velmi výhodné ceny máme i poštovné. Objednejte větší balení a získejte slevu na sáčcích, případně dopravu zdarma. Zboží odesíláme do 24 hodin od potvrzení objednávky. K vybraným balením vám navíc pošleme vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Naprostá spokojenost.

23. 03. 2023

Skvělý výběr, perfektní jednání, rychlist doručení. Celková spokojenost s obchodem.

02. 10. 2021

Jsem spokojen s obchodem. Žádný problém.

05. 05. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí