LUX

Firma Lux dodává na trh celou řadu sáčkových vysavačů. Modelů existuje několik desítek a do všech jsme schopni vám zajistit náhradní sáčky z pětivrstvé netkané textilie. Ta zachytává mikroskopické částečky prachu a drobná biologická znečištění. Všechny sáčky do vysavače Lux zajistí vysokou míru filtrace. Antibakteriální úprava zaručuje jejich zdravotní nezávadnost.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Lux

 • Prvotřídní kvalita
 • Pružnost a odolnost
 • Prodyšnost
 • Zdravotní nezávadnost
 • Hygienický uzávěr
 • Předchází usazování nečistot ve vysavači
 • Česká výroba
 • Super cena
 • Široký sortiment
 • Rychlé doručení
 • K vybraným balením vůně do vysavače zdarma

Dlouhá životnost

Už žádné složité shánění náhradních sáčků do vysavače Lux. Jsme si vědomi toho, že prodejci elektrospotřebičů nemívají na skladě pytlíky do všech vysavačů; následně prodávají univerzální neforemné náhrady. Chtějte od svého vysavače víc! Sáčky VACS vám s tím rozhodně pomohou. Netkaná textilie, z níž je pytlík vyroben, zajistí až o 50 % delší životnost než obyčejný papírový pytlík. Stěna sáčku je pružná, velice pevná a odolná jednak proti roztržení ostrými předměty (kamínky, střepy), a jednak i proti vodě. Byť není primárně určen k vysávání vody, pár kapek jeho funkčnost neohrozí.

Dokonalé natvarování sáčku ve vysavači

Pytlík obsahuje takzvanou přírubu neboli úchyt. Ten je zhotoven buď z plastu, nebo z kartónové lepenky. Obojí funguje stejně, materiál nemá na kvalitu sáčku vliv. Důležitý je jeho tvar a ten je vyroben na míru danému přístroji. Součástí úchytu bývá zpravidla i těsnicí gumička. Pokud chybí, není třeba se děsit; těsnicí funkci zajistí samotná textilie.

Pytel může mít dvě formy: některé sáčky VACS mají boční sklady, některé jsou bez skladů a vypadají větší. Ovšem na vysávání nemá tvar sáčku vliv. Tak jako tak se po zapnutí vysavače nafoukne a roztáhne do všech koutů vnitřního prostoru přístroje. Pojme tak o 15 % více nečistot než papírový pytlík.

Chrání vaše zdraví i životní prostředí

Skvělou vychytávkou je hygienický uzávěr, kterým zabezpečíte otvor při vynášení pytlíku do odpadkového koše, aby se z něj neprášilo do ovzduší. Pomáhá tak chránit vaše zdraví. Ani životní prostředí nezůstává zkrátka. Prodlužuje totiž i životnost samotného vysavače; netkaná pětivrstvá textilie totiž zůstává prodyšná i při naplnění sáčku. Motor se tím pádem nepřehřívá a přístroj déle vydrží.

Česká výroba, česká cena

Česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle vyrábí nejen sáčky do vysavače Lux, ale také do zařízení ostatních značek. Elektrolux, Bosch, Miele, a mnoho dalších. A jak správně objednat? Do vyhledávacího políčka začněte psát název typu vysavače a vyberte si z nabídky. Přesné označení vašeho přístroje najdete na jeho zadní nebo spodní straně.

Při objednávce většího balení se cena za jeden kus snižuje a navíc obdržíte poštovné zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

Vše rychlé, bez problémů, výborně mně poradila.

16. 07. 2019

spokojenost, rychlost, kvalita

23. 03. 2023

Doruceno rychle,super vyber.

01. 07. 2019

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí