ROWENTA

Už jste někdy vysypávali přeplněný sáček z vysavače do odpadkového koše, protože jste neměli náhradní a nutně jste potřebovali vysát? Žádná příjemná práce, že? Zásobte se kvalitními sáčky do vysavače Rowenta za příznivé ceny a už nebudete muset tento problém řešit.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Rowenta

  • Kvalitní textilie odolná proti prasknutí
  • Dlouhá životnost
  • Šetrnost k motoru vysavače
  • Pružnost a prodyšnost
  • Pevně tavené spoje
  • Maximální využití prostoru ve vysavači
  • Česká výroba
  • Minimální nebo žádné poštovné

Netkaná pětivrstvá textilie zajistí delší životnost sáčku do vysavače

Sáčky VACS jsou zhotoveny z antibakteriální pětivrstvé netkané textilie, díky čemuž jsou pružné a odolné proti prasknutí. Neohrozí je ani ostřejší předměty, jako jsou kamínky nebo střepy. Ani vysátí pár kapek vody ničemu nevadí, na rozdíl od papírových pytlíků. U těch se stěna rozmočí a praskne; sáčky do vysavače Rowenta zůstávají celistvé i po namočení. Spoje nejsou lepeny, ale taveny pomocí speciální technologie, tudíž jsou také velmi pevné.

Vzhledem k uvedeným skutečnostem je životnost sáčků VACS až o 50 % delší než u papírových. A prodlužuje se také životnost vysavače; textilie zůstává prodyšná i při větším naplnění. Motor se nepřehřívá a nepoškozuje. Nevysávejte pouze velmi jemné materiály, jako je popel a brusný prach, jelikož by se ucpaly filtrační póry sáčku.

Pytlíky do každého typu vysavače

Sáčky z pětivrstvé netkané textilie vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. Kromě pytlíků do vysavače Rowenta také do více než 600 značek, které se nacházejí na trhu, namátkou Siemens, Zanussi či Eta. Přesný typ vysavače, podle něhož nakupujete sáčky, najdete obvykle na zadní straně přístroje. Následně stačí, když označení začnete psát do příslušného řádku na této stránce a vyberete produkt z nabídky. K větším balením obdržíte vůni do vysavače zdarma.

Plnohodnotná alternativa k originálním sáčkům

Součástí sáčků je hygienický uzávěr, který pytlík uzavře při jeho vynášení do odpadkového koše, takže se do ovzduší nedostane žádný prach. Proto jsou sáčky VACS vhodné i pro alergiky. Dalším komponentem je úchyt neboli příruba. Ten je vyroben buď z kartónového výseku, nebo plastu, což však nemá vliv na jeho funkci. Dále může být pytlík opatřen těsnicí gumičkou. Pokud ji nemá, těsnicí funkci obstará samotná textilie.

Sáčky VACS nejsou obyčejnou neforemnou univerzální náhražkou, kterou dostanete v prodejnách v případě, že nemají originální produkty od jednotlivých výrobců vysavačů. Dokážeme nabídnout perfektně padnoucí sáčky do vysavače Rowenta, jelikož pružný materiál umožní, aby se natvarovaly přesně podle vnitřního prostoru vysavače a okopírovaly jeho tvar. Proto pojmou až o 15 % více nečistot než obyčejné pytlíky.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1567 recenzí).

Spokojenost bez zbytečného běhání po obchodech, dobrá kvalita výrobku i odpovídající počet Ks.

25. 09. 2021

nevím o žádné

23. 03. 2023

Rychlé, bez problémů

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí