ROWENTA

Už jste někdy vysypávali přeplněný sáček z vysavače do odpadkového koše, protože jste neměli náhradní a nutně jste potřebovali vysát? Žádná příjemná situace, že? Zásobte se kvalitními sáčky do vysavače ROWENTA za příznivé ceny a už nebudete muset tento problém řešit.

Přednosti VACS sáčků do vysavačů ROWENTA:

- maximální využití prostoru ve vysavači
- kvalitní textilie odolná proti prasknutí
- minimální nebo žádné poštovné
- šetrnost k motoru vysavače
- pružnost a prodyšnost
- pevně tavené spoje
- dlouhá životnost
- česká výroba

Netkaná pětivrstvá textilie zajistí delší životnost sáčku do vysavače

Sáčky VACS jsou zhotoveny z antibakteriální pětivrstvé netkané textilie, díky čemuž jsou pružné a odolné proti prasknutí. Neohrozí je ani ostřejší předměty, jako jsou kamínky nebo střepy. Ani vysátí pár kapek vody ničemu nevadí, na rozdíl od papírových pytlíků. U těch se stěna rozmočí a praskne; sáčky do vysavače Rowenta zůstávají celistvé i po namočení. Spoje nejsou lepeny, ale taveny pomocí speciální technologie, tudíž jsou také velmi pevné.

Vzhledem k uvedeným skutečnostem je životnost sáčků VACS až o 50% delší než u papírových. A prodlužuje se také životnost vysavače; textilie zůstává prodyšná i při větším naplnění. Motor se nepřehřívá a nepoškozuje. Nevysávejte pouze velmi jemné materiály, jako je popel a brusný prach, jelikož by se ucpaly filtrační póry sáčku.

Pytlíky do každého typu vysavače

Sáčky z pětivrstvé netkané textilie vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle, prodejcem sáčků je firma VACS TRADE s.r.o. se sídlem v Moravské Třebové. Kromě pytlíků do vysavače Rowenta nabízíme také sáčky do více než 600 značek, které se nacházejí na trhu, namátkou SIEMENS, ZANUSSI či ETA. Přesný model vysavače, podle něhož nakupujete sáčky, najdete obvykle na zadní straně přístroje. Následně stačí, když označení začnete psát do příslušného řádku na této stránce a vyberete produkt z nabídky. K větším balením obdržíte vůni do vysavače zdarma.

Kvalitní alternativa k originálním sáčkům

Součástí sáčků je hygienický uzávěr, který pytlík uzavře při jeho vynášení do odpadkového koše, takže se do ovzduší nedostane žádný prach. Proto jsou sáčky VACS vhodné i pro alergiky. Další komponentou je úchyt neboli příruba. Ta je vyrobena buď z kartónového výseku, nebo plastu, což však nemá vliv na jeho funkci. Dále může být pytlík opatřen těsnicí gumičkou. Pokud ji nemá, těsnicí funkci obstará samotná textilie.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1022 recenzí).

kvalitní materiál , rychle dodáno - dvakrát dodáno

01. 04. 2020

Určitě doporučuji,vše v pořádku.

29. 05. 2019

Velký výběr sortimentu. Příznivé ceny a rychlé doručení zboží.

29. 04. 2019

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace