PARKSIDE

Hledáte kvalitní sáčky do vysavače Parkside, které by byly odolné vůči ostrým předmětům i vodě? Pak vám můžeme nabídnout pytlíky VACS, které jsou vyrobeny z antibakteriální pětivrstvé netkané textilie. Nespokojte se s univerzální neforemnou alternativou, kterou nabízejí mnozí prodejci vysavačů, když nemají originální náhradní sáčky. Chtějte od svého vysavače maximum. K tomu vám pomohou produkty VACS.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Parkside

  • Prvotřídní materiály
  • Precizní zpracování
  • Odolnost proti prasknutí
  • Pevně tavené spoje
  • Šetrnost k vysavači
  • Dlouhá životnost
  • Skvělé ceny
  • Česká výroba

Až o 50 % delší životnost sáčků z netkané textilie

Oproti papírovým pytlíkům mají sáčky VACS mnohem delší životnost. Je to dáno zejména materiálem, z něhož jsou vyrobeny. Netkaná textilie je pružná a odolná proti prasknutí. Pokud vysajete pár kapek vody, nerozmočí se jako papírový sáček. Navíc se dokáže natvarovat přesně podle prostoru ve vysavači a vyplní všechny jeho kouty. Tím pojme až o 15 % víc nečistot. Jestliže je sáček větší než rozměr vnitřního prostoru přístroje, stačí jej složit na potřebnou velikost. K natvarování pak dojde po zapnutí vysavače.

A k čemu je dobrý hygienický uzávěr sáčků do vysavače?

Hygienický uzávěr je důležitou součástí sáčku do vysavače, která chrání vaše zdraví. Tím, že uzavře plný pytlík před jeho výměnou, zajistí, aby se do ovzduší nedostal žádný prach. Dále kromě netkané textilie sáček obsahuje ještě úchyt neboli přírubu, který je zhotoven z kartónového výseku nebo plastu. A případně těsnicí gumičku (ovšem pokud chybí, není to na závadu; těsnicí funkci obstará samotná textilie). Další vychytávkou je prodyšnost netkané textilie; jelikož zůstává prodyšná i při větším naplnění sáčku, předchází přehřívání motoru vysavače, který si díky tomu zachovává delší životnost.

Při objednávce větších balení ušetříte hned několikrát

V české společnosti VACS FACTORY s.r.o. vyrábíme nejen sáčky do vysavače Parkside, ale také do všech ostatních značek, které se nacházejí na našem trhu, ať už je to Concept, Eta, nebo Miele a stovky dalších. Po výběru značky je třeba vždy zvolit ještě přesný typ vysavače. Jeho označení je umístěno s největší pravděpodobností na zadní straně přístroje.

Při objednání větších balení se cena za kus snižuje. Také neplatíte žádné poštovné a získáváte vůni do vysavače zdarma.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1554 recenzí).

Skvělý rychlý servis, hned mi našli skvělou náhradu za původní pytlíky do vysavače. Dobrá byla i cena, Můžu jen doporučit, maximální spokojenost.Honza ze Zlína

25. 09. 2021

Super podpora na telefonu.Děkuji

25. 09. 2021

Objednávka byla vyřízena velice rychle a správně.

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí