SENCOR

Sáčky do vysavačů SENCOR splňují všechny nároky na úroveň filtrace, pevnosti a životnosti sáčků do vysavačů. Všechny modely sáčků do vysavačů SENCOR jsou vyrobeny z kvalitní netkané textilie s antibakteriálním účinkem a jsou plnohodnotnou náhradou originálních sáčků SENCOR. Pokud nenajdete model sáčků pro svůj vysavač, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu a my Vám obratem sdělíme správný typ sáčku. Telefonický kontakt na zákaznickou podporu je +420 737 770 470. Rádi komunikujeme i e-mailem, odpovídáme rychle. Neváhejte proto a napište na info@chci-vysavat.cz.

Co si budeme povídat – o vysávání se zřejmě v žádné domácnosti rvačka nestrhne, ale náhradní sáčky VACS do vysavače Sencor by mohly přispět alespoň k tomu, že tuto domácí práci nebudete dělat s odporem. Perfektně padnoucí pytlíky z kvalitní antibakteriální netkané textilie mají mnoho výhod. Jednou z nich je až o 50 % delší životnost, než u obyčejných papírových sáčků.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Sencor

  • Kvalitní materiályv
  • Precizní zpracování
  • Pružnost a odolnost proti prasknutí
  • Perfektní tvarovatelnost
  • Pevné spoje
  • Šetrnost k motoru vysavače
  • Česká výroba

Plnohodnotná alternativa k originálním sáčkům do vysavače Sencor

Sáček si poradí i se střepy a kamínky. Při jejich vysátí nepraskne. Stejně tak trocha vody mu neuškodí. Nevysávejte pouze velmi jemné materiály (popel a brusný prach). Spoje nejsou lepeny, ale taveny pomocí speciální technologie, tudíž jsou také velmi odolné. Pytlíky VACS jsou šetrné i k vysavači; díky prodyšnosti nezatěžují motor a ten má pak delší životnost.

Sáčky do vysavače Sencor nejsou žádnou neforemnou univerzální náhradou, ale plnohodnotnou alternativou k originálním produktům výrobců vysavačů. Pětivrstvá netkaná textilie, z níž jsou vyrobeny, je velmi pružná. Díky tomu se po zapnutí vysavače natvarují přesně podle prostoru, vyplní všechny kouty. Proto pojmou až o 15 % více nečistot než obyčejné papírové sáčky.

Hygienický uzávěr je důležitou součástí sáčku. Při vynášení pytlíku do odpadkového koše zajistí veškerý odpad uvnitř sáčku. Prach se tak nedostává do ovzduší. Sáček dále obsahuje úchyt neboli přírubu. Ten je vyroben z plastu, nebo kartónu. Otvor bývá též vybaven gumičkou, pokud však chybí, těsnicí funkci zastává samotná textilie.

Posíláme zdarma nebo za minimální poštovné

Částky za poštovné jsou opravdu nízké. A pokud si objednáte větší balení, jednak k němu obdržíte vůni do vysavače zdarma, a jednak za dopravu nic neplatíte. Čím větší balení, tím nižší je také cena za jeden kus. Sáčky do vysavače Sencor vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle. Zároveň máme v nabídce pytlíky pro všechny ostatní značky vysavačů, které se nacházejí na trhu, například Bosch, Elektrolux, Beko atd. Pytlíky vybíráte nejen podle značky, ale podle přesného typu přístroje. Jeho označení najdete obvykle na zadní straně vysavače.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 92 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1570 recenzí).

Kvalita, rychlost a super cena ;-)

02. 10. 2021

JSEM SPOKOJENÁ S RYCHLÝM DODÁNÍM KVALITNÍHO ZBOŽÍ.

25. 09. 2019

vše proběhlo vpořádku

25. 09. 2021

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí