NILFISK

Vysavače na trh dodává řada výrobců; mezi nimi najdeme také značku Nilfisk. A stejně jako do všech ostatních, i do nich vyrábí česká společnost VACS FACTORY s.r.o. náhradní sáčky. Každý z nich perfektně padne do konkrétního modelu přístroje. Přesné označení najdete na zadní nebo spodní straně vysavače.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Nilfisk

  • Kvalitní materiály s antibakteriální úpravou
  • Přesně padnoucí tvar
  • Pevně tavené spoje
  • Hygienický uzávěr
  • Zdravotní nezávadnost
  • Pohodlná výměna
  • Sáčky do všech typů přístroje
  • Česká výroba
  • Nízká cena
  • Minimální nebo nulové poštovné

Zvýšená kapacita a dlouhá životnost sáčku do vysavače Nilfisk

Základem vysoce kvalitního sáčku do vysavače Nilfisk je netkaná pětivrstvá textilie, z níž je vyroben. Oproti papírovému sáčku je její stěna mnohem pevnější a odolnější proti prasknutí, a to dokonce i tehdy, když vysajete pár kapek vody. Textilie se nerozmočí jako papír. Odolává i ostřejším předmětům, jako jsou střepy nebo ostré kamínky. Životnost pytlíku z netkané textilie je až o 50 % delší.

Co se týká účinnosti, vejde se do něj až o 15 % nečistot více, protože se dokáže natvarovat přesně podle prostoru ve vysavači a vyplní všechny jeho kouty. Textilie je totiž dostatečně pružná. K jejímu natvarování dojde po zapnutí vysavače, ať už se jedná o pytel se sklady, nebo bez skladů. Sáček bez skladů může na první pohled vypadat, že se do přístroje nevejde. Ale stačí jen přehnout jeho okraje směrem dozadu a vložit jej do držáku. Po zapnutí vysavače se pytlík nafoukne a zaplní všechna volná místa.

Netkaná textilie zachytí i ty nejmenší částečky

Každá textilní vrstva stěny sáčku má svou důležitou úlohu, kterou je filtrace různých velikostí částic či ochranná funkce. Sáčky VACS mají dohromady pět vrstev a odfiltrují až 99 % částic o velikosti jednoho mikronu, což je až o 40 % více oproti papírovému sáčku. Nečistoty se tak neusazují ve vysavači.

Textilie je prodyšná, díky čemuž je chráněn motor vysavače. Póry sáčku se neucpávají, motor nemusí vydávat zvýšenou námahu a nepřehřívá se.

Ochrana zdraví: hygienický uzávěr sáčku

Hygienický uzávěr je skvělou pomůckou, která zadrží veškerý prach uvnitř sáčku při jeho výměně. Před vyndáním z vysavače otvor uzavřete pomocí zasunutí uzávěru. Při vynášení do odpadkového koše se nebude prášit do ovzduší a vaše zdraví je tak chráněno.

Nezbytnou součástí pytlíku je úchyt. Říká se mu také příruba. Úchyt je vyroben z kartónu, nebo plastu. Na materiálu však nezáleží, oba plní svou funkci stejně dobře. Na úchytu je důležitý zejména tvar, který musí pasovat do držáku. A jelikož nakupujete sáčky do vysavače Nilfisk podle přesného označení modelu, garantujeme kompatibilitu s přístrojem. Otvor zpravidla lemuje těsnicí gumička, ovšem pokud chybí, její funkci nahradí samotná textilie.

Vyrábíme také sáčky do všech ostatních značek vysavačů, například Beko, Kärcher či Samsung.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 92 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1570 recenzí).

Výborný nápad, kvalitní výrobek a dokonale vyladěný e-shop. Gratuluji!

29. 09. 2023

Bylo to rychlé. Perfektní.

25. 09. 2021

Spolehlivý, rychlý.

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí