EINHELL

Prodejce elektrospotřebičů často nemá na skladech originální sáčky do vysavače, byť jste si jej u něj nedávno pořídili. Nabídne vám neforemné univerzální náhrady, které vám mohou způsobit spíše trápení než užitek. Vsaďte si na jistotu! Tou jsou sáčky VACS z netkané pětivrstvé textilie, pomocí nichž snadněji udržíte váš domov čistý.

Přednosti VACS sáčků do vysavače Einhell

 • Kvalitní materiály
 • Přesný tvar na míru
 • Odolnost proti roztržení
 • Vysoké filtrační schopnosti
 • Zdravotní nezávadnost
 • Antibakteriální úprava
 • Hygienický uzávěr
 • Široký sortiment
 • Česká výroba
 • Množstevní slevy
 • Možnost poštovného zdarma
 • K větším balením vůně do vysavače zdarma
 • Rychlé dodání

Dokonalá filtrace mikroskopických částeček prachu

Sáčky do vysavače Einhell od české společnosti VACS FACTORY s.r.o. z Litomyšle jsou plnohodnotnou alternativou k originálním produktům výrobců vysavačů. Perfektně sedí v každém přístroji, protože jsou vyráběny na míru jednotlivým typům vysavačů. Netkaná textilie je opatřena antibakteriální úpravou. Pět filtračních vrstev textilní stěny dokáže zachytit až 99 % částic o velikosti jednoho mikronu, což znamená až o 40 % více oproti papírovému sáčku. Nečistoty se tedy neusazují ani uvnitř vysavače.

Až o 50 % delší životnost

Sáčky VACS vykazují až o 50 % delší životnost než papírové pytlíky. Jsou totiž velmi odolné proti prasknutí, a to dokonce i v případě, že vysajete trochu vody. Netkaná textilie se nerozmočí. Perfektně drží i spoje sáčku, které nejsou lepené, ale tavené speciální technologií. Pytlík je dostatečně pevný na to, aby odolal také ostrým předmětům, jako jsou kamínky nebo střepy.

Hygienický uzávěr sáčku do vysavače Einhell chrání vaše zdraví

Co se týká tvaru pytle, může být se sklady, nebo bez nich. Sáček bez skladů vypadá na první pohled větší, ale do vysavače se pohodlně vejde; stačí přehnout jeho okraje směrem dozadu a umístit do držáku. Ovšem ať už se jedná o kterýkoliv druh pytlíku, po zapnutí vysavače se nafoukne a natvaruje přesně podle prostoru ve vysavači. Vyplní všechny jeho kouty, jelikož textilie je dostatečně pružná. Díky tomu sáček VACS pojme až o 15 % více nečistot než papírový sáček.

Pomocí hygienického uzávěru zůstane veškerý prach uvnitř sáčku a při jeho výměně se nepráší do ovzduší. Díky tomu je zajištěna ochrana vašeho zdraví. Kromě hygienického uzávěru je potřebnou součástí sáčku také úchyt neboli příruba. Může být zhotoven z plastu nebo kartónu, ale na jeho funkci nemá materiál vliv. Důležitý je tvar úchytu, aby přesně pasoval do držáku ve vysavači. Sáček může dále obsahovat těsnicí gumičku. Pokud však chybí, není to na závadu; těsnicí funkci obstará samotná textilie.

Přesné označení přístroje se nachází na jeho spodní nebo zadní straně. Poté jej začněte psát do vyhledávacího políčka a vyberte váš typ vysavače. Kromě značky Einhell nabízíme stovky dalších sáčků do vysavačů, namátkou Bosch, Rowenta či Zelmer.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Rychlé objednání i dodávka zboží za jednu z nejnižších cen.

19. 09. 2020

První nákup zatím spokojenost.

31. 03. 2020

Spokojenost, rychlé doručení.

09. 02. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí