Filtrační textilie 1,5 x 1 m

VYBERTE SI POČET PRODUKTŮ…

ks

Vaše
objednávka

cena39,80 €


Filtrační netkaná textilie, rozměr cca 150 cm x 100 cm. 4 filtrační vrstvy. Vrstvy nejsou k sobě spojené.
Na výrobu jedné roušky potřebujete cca 20 cm x 20 cm, z jednoho kusu látky vyrobíte cca 35-40 roušek.

V současné době, kdy je v ČR nedostatek respirátorů a také roušek, jsme se rozhodli, spolu s výrobcem sáčků do vysavačů, prodávat také polotovar pro výrobu sáčků do vysavačů – netkanou textilii. Tento polotovar můžete použít jako materiál pro svépomocnou výrobu roušky.

Netkaná filtrační textilie je kvalitní a hygienicky nezávadný materiál. Nejedná se o materiál atestovaný pro výrobu roušek, jde o nouzové řešení v době nedostatku atestovaných roušek. V případě nouze a potřeby se dá tento materiál použít k výrobě roušky, která má lepší vlastnosti než obyčejná látka či papírová utěrka. Roušky z netkané textilie se nedají ani prát, ani žehlit. Prosím berte tento náš materiál jako momentálně dostupnou prevenci, ne jako "všelék".

Podrobnější informace o filtračních vlastnostech netkané textilie naleznete na této stránce.

Nošení roušky snižuje riziko pro nositele i jeho okolí. Rouška totiž funguje hlavně „směrem ven“, což znamená, že zabraňuje šíření koronaviru. Můžete ho mít a být infekční, aniž byste zaznamenali jakékoliv projevy této nemoci. Zakrytím úst a nosu tak chráníte (třeba i preventivně) své blízké a všechny, se kterými přicházíte do kontaktu.

Kromě uvedené textilie si můžete koupit i sáčky do vysavače. Pro vyhledání konkrétního sáčku přímo do vašeho vysavače využijte prosím naše vyhledávací centrum. Sáčků máme zatím dostatek, takže není třeba panikařit.

Skladem: ANO

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1206 recenzí).

Velký výběr zboží,cenově výhodné

25. 10. 2019

Velmi rychlé dodání. Sáčky zatím fungují stejně jako originální.

19. 09. 2020

První nákup zatím spokojenost.

31. 03. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace