Filtrační textilie 1,5 x 1 m

VYBERTE SI POČET PRODUKTŮ…

ks

Vaše
objednávka

cena39,80 €


Filtrační netkaná textilie, rozměr cca 150 cm x 100 cm. 4 filtrační vrstvy. Vrstvy nejsou k sobě spojené.
Na výrobu jedné roušky potřebujete cca 20 cm x 20 cm, z jednoho kusu látky vyrobíte cca 35-40 roušek.

V současné době, kdy je v ČR nedostatek respirátorů a také roušek, jsme se rozhodli, spolu s výrobcem sáčků do vysavačů, prodávat také polotovar pro výrobu sáčků do vysavačů – netkanou textilii. Tento polotovar můžete použít jako materiál pro svépomocnou výrobu roušky.

Netkaná filtrační textilie je kvalitní a hygienicky nezávadný materiál. Nejedná se o materiál atestovaný pro výrobu roušek, jde o nouzové řešení v době nedostatku atestovaných roušek. V případě nouze a potřeby se dá tento materiál použít k výrobě roušky, která má lepší vlastnosti než obyčejná látka či papírová utěrka. Roušky z netkané textilie se nedají ani prát, ani žehlit. Prosím berte tento náš materiál jako momentálně dostupnou prevenci, ne jako "všelék".

Podrobnější informace o filtračních vlastnostech netkané textilie naleznete na této stránce.

Nošení roušky snižuje riziko pro nositele i jeho okolí. Rouška totiž funguje hlavně „směrem ven“, což znamená, že zabraňuje šíření koronaviru. Můžete ho mít a být infekční, aniž byste zaznamenali jakékoliv projevy této nemoci. Zakrytím úst a nosu tak chráníte (třeba i preventivně) své blízké a všechny, se kterými přicházíte do kontaktu.

Kromě uvedené textilie si můžete koupit i sáčky do vysavače. Pro vyhledání konkrétního sáčku přímo do vašeho vysavače využijte prosím naše vyhledávací centrum. Sáčků máme zatím dostatek, takže není třeba panikařit.

Skladem: ANO

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1088 recenzí).

i přes problémy, které jsem měl s vytvořením objednávky mi po dobré komunikaci poradili, vystavili z mne objednávku a zboží poslali. Profi jednání

02. 04. 2019

ok, žádný problém

10. 02. 2020

Rychle vyřízení objednávky a doručení. Kvalita zboží výborná

11. 04. 2020

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace