Motorové filtry

Motorový filtr máte od nás vždy zdarma jako dárek k nákupu. V každém balení sáčků do vysavače (1 balení = 3, 4 nebo 5 ks podle typu sáčku) od nás obdržíte jeden kus univerzálního motorového filtru. Výjimkou jsou modely vysavačů, kde motorový filtr není. Motorové filtry prodáváme rovněž jako samostatné produkty ve dvou velikostech.

Motorový filtr MF0105 má rozměr 10 x 15 cm, balení obsahuje 5 ks motorových filtrů.

Motorový filtr MF0205 obsahuje 5 ks motorových filtrů rozměru 20 x 15 cm.

Třetím balením motorových filtrů je balení označené jako Kuželový filtr ETA. Toto balení obsahuje 3 ks kuželového filtru do vysavačů ETA + 1 ks motorového filtru (rozměr 10 x 15 cm). Tento motorový filtr budete potřebovat, pokud vlastníte vysavač z některé z těchto modelových řad ETA Atlantic, ETA Sirius případně ETA Neptun.

Tloušťka všech motorových filtrů je cca 2 mm.

Motorový filtr měňte pravidelně po spotřebování 4-5 sáčků. Filtr je umístěn za sáčkem do vysavače (v zadní části prostoru pro sáček) a je proti posunutí jištěný mřížkou. Při výměně stačí mřížku odjistit (1) a vyjmout znečištěný motorový filtr. Předtím, než znečištěný motorový filtr vyhodíte (2), zastřihněte podle něj nový a zasuňte jej pod mřížku. Mřížku pak pečlivě zajistěte (3), aby při vysávání nedošlo k uvolnění motorového filtru.

Motorové filtry – 1
Motorové filtry – 2
Motorové filtry – 3

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 90 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1574 recenzí).

Bezproblémový nákup,ochotně po objednání navýšily objednávku

02. 04. 2020

Nic

25. 09. 2021

Bez problémů

23. 03. 2023

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí