Doplňkové produkty

Hepa filtry

Hepa filtry

Pojďme si společně odpovědět na otázku "Co je to HEPA filtr?" Začneme trochu zeširoka, ale brzo se dostaneme k jádru věci. Vysavač je vlastně docela jednoduché zařízení. Nasává do sebe vzduch a nečistoty. Nečistoty zůstanou v ideálním případě v sáčku, který je uvnitř vysavače. Ale co s tímto nasátým, znečištěným vzduchem, který je vypouštěn do okolního prostředí? No a tady se dostáváme k „jádru pudla“. Protože vzduch, který odchází z vysavače je znečištěný většími nebo menšími nečistotami, je potřeba jej vyčistit. A protože člověk je vskutku tvor vynalézavý, přišel na to, že by bylo dobré použít nějaký filtr vzduchu, chcete-li HEPA filtr, který zachytí i velice drobné částice jejichž velikost může být například 300 nanometrů. Poznámka pro největší zvědavce. Jeden nanometr je 1 miliardtina metru. Například vzdálenosti atomů v pevných látkách jsou řádově zlomky (typicky čtvrtina až pětina) nanometru.

Motorové filtry

Motorové filtry

Motorový filtr je někdy taky označován jako "vstupní filtr", protože chrání motor vysavače před nasátím větších nečistot do motoru vysavače. Jde zejména o situace, kdy dojde k poškození sáčku nebo jeho špatnému nasazení. Někdy se také můžete setkat s označením „mikrofiltr“.

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace