COVID

V současné době, kdy je v ČR nedostatek respirátorů a také roušek, jsme se rozhodli, spolu s výrobcem sáčků do vysavačů, prodávat také polotovar pro výrobu sáčků do vysavače – pytel bez úchytu. Tento polotovar můžete použít jako materiál pro svépomocnou výrobu roušky. Níže na této stránce naleznete dvě velikosti sáčků bez úchytů:

Produkt níže označený jako „Materiál 1": jde o sáček do vysavače bez úchytu o rozměrech šířka cca 20 cm, výška cca 30 cm. Sáček má boční záhyby cca 6 cm na každé straně. Když se tyto záhyby roztáhnou, velikost sáčku bude zhruba 30 x 30 cm. Z tohoto sáčku vyrobíte 4 roušky (z jeho rohů).

Produkt níže označený jako „Materiál 2": jde o sáček do vysavače bez úchytu o rozměrech šířka cca 40 cm, výška cca 55 cm. Sáček nemá na stranách boční záhyby. Dá se tedy snadno rozstříhat na několik pruhů z kterých následně vyrobíte roušky.

V obou případech jde o sáček (chcete-li „pytel“) bez úchytu pro konkrétní vysavač. Po stranách má sváry a na čelní ploše je otvor. Vše je více patrné z fotky na detailu produktu.

Netkaná textilie, z které jsou vyrobeny oba pytle, je kvalitní a hygienicky nezávadný materiál. Jde o kvalitnější alternativu papírových ubrousků, které jsou v médiích doporučovány pro domácí výrobu roušek. Nejedná se o materiál atestovaný pro výrobu roušek, jde o nouzové řešení v době nedostatku atestovaných roušek. V případě nouze a potřeby se dá tento materiál použít k výrobě roušky, která má lepší vlastnosti než obyčejná látka či papírová utěrka. Roušky z netkané textilie se nedají ani prát, ani žehlit. Prosím berte tento náš materiál jako momentálně dostupnou prevenci ne jako "všelék".

Nošení roušky snižuje riziko pro nositele i jeho okolí. Rouška totiž funguje hlavně „směrem ven“, což znamená, že zabraňuje šíření koronaviru. Můžete ho mít a být infekční, aniž byste zaznamenali jakékoliv projevy této nemoci. Zakrytím úst a nosu tak chráníte (třeba i preventivně) své blízké a všechny, se kterými přicházíte do kontaktu.

Ještě jedno upozornění. Prosím zvažte, jestli kupovat tento polotovar pro výrobu sáčku do vysavavče (jde pouze o pytel bez úchytu pro konkrétní vysavač), nebo koupit hotový sáček s úchytem pro váš vysavač. Cenový rozdíl je minimální. Pokud si koupíte sáček, tak ho následně budete moct v budoucnu použít pro svůj vysavač. Pro vyhledání konkrétního sáčku přímo do vašeho vysavače využijte prosím naše vyhledávací centrum.

Sáčků máme zatím dostatek, takže není třeba panikařit. Věříme, že pro nouzové potřeby vám bude stačit 30 či 40 ks sáčků (tedy jedno velké balení) podle toho, který rozměr si vyberete.

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1157 recenzí).

Bylo to velmi rychle vyřízené a došlo v pořádku.

13. 10. 2020

Ukazuje se stále více, že je efektivnější hledat zboží na NETu, než běhat po prodejnách. V kombinací se zasilkovými službami je to budoucí směr maloobchodu pro průmyslové zboží a elektroniku.

22. 01. 2020

super obchod, doporučuji :-)

10. 09. 2019

Nadstandardní garance

100%záruka na vrácení zboží

můžete vrátit zboží do 3 měsíců od nákupu bez udání důvodu

můžete vrátit i rozbalené balení sáčků

můžete vrátit balení i v případě, že jeden sáček je použitý a chybí

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace