Open navigation
FILTRAČNÍ MATERIÁL PRO VÝROBU ROUŠKY (CCA 150 X 100 CM)

Filtrační netkaná textilie, rozměr cca 150 cm x 100 cm. 4 filtrační vrstvy. Na výrobu jedné roušky potřebujete cca 20 cm x 20 cm, z jednoho kusu látky vyrobíte cca 40 roušek.

Detail materiálu

Ověřeno našimi zákazníky

Více než 100 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 1088 recenzí).

Můj první nákup v tomto obchodě. Rychlost dodání. Přijatelné ceny-

11. 06. 2020

i přes problémy, které jsem měl s vytvořením objednávky mi po dobré komunikaci poradili, vystavili z mne objednávku a zboží poslali. Profi jednání

02. 04. 2019

Vše v naprostém pořádku, perfektní domluva děkuji a doporučuji.

24. 03. 2020

Nejprodávanější značky vysavačů

Prodáváme sáčky do vysavačů značky VACS

VACS

Sáčky VACS jsou vyrobené z netkané textilie, která má 5 filtračních vrstev a představuje špičkovou technologii pro ochranu Vašeho zdraví.

Sáčky VACS mají ve srovnání s papírovými sáčky o 50 % delší životnost. Šetříme Vaše peníze, protože nemusíte vyměňovat sáčky tak často.

Syntetická netkaná textilie odfiltruje až 99 % částic o velikosti jeden mikron - to je až o 40 % více oproti papírovému sáčku. Je to dáno skladbou stěny sáčků. Moderní netkané textilie se při výrobě sáčků pokládají ve vrstvách na sebe (sáčky VACS mají 5 vrstev), přičemž každá vrstva je specificky určená pro jinou funkci – od filtrace různých velikostí částic nečistot až po ochrannou funkci.

Sáčky VACS nemají boční skládání, na první pohled vypadají větší než jiné sáčky. Díky pružnosti netkané textilie se sáček snadno přizpůsobí svému prostoru ve vysavači a pojme minimálně o 15 % více nečistot než papírový sáček.

Papírové sáčky mají lepené spoje, které jsou velice náchylné na poškození. Pokud není lepení kvalitní, může se sáček rozlepit a přestane plnit svou funkci. Nekvalitní papír navíc v místech ohybu může praskat. U sáčků z netkané textilie se jednotlivé díly sáčků k sobě taví a mají podstatně vyšší pevnost.

Zejména při výměně sáčku ve vysavači se může do vzduchu dostat jemný prach, který ohrožuje Vaše zdraví. Hygienický uzávěr udrží prach přesně tam, kam patří – tedy v sáčku.

Chcete se na něco zeptat?

nebo nám zavolejte na +420 737 770 470

Zjistěte stav Vaší objednávky

Tento web používá na poskytování služeb a analýze návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace